• [?]

Lost d.o.o.

VELEPRODAJA INFORMATIČKE OPREME

Roline - PASIVNA MREŽNA OPREMA (151)

Telefonski kabel 2×RJ12, 1.8m crni (bulk)

  • Cijena: 0,87 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 8931
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Telefonski kabel 2×RJ12, 1.5m, zeleni (bulk)

  • Cijena: 0,87 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 9360
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Telefonski kabel 2×RJ12, 1.5m, crveni (bulk)

  • Cijena: 0,87 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 9361
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Telefonski kabel 2×RJ12, 1.8m, sivi (bulk)

  • Cijena: 0,92 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 33441

UTP mrežni kabel Cat.6, solid, 300m, bež

  • Cijena: 859,60 kn (VPC)
  • Šifra artikla: S1790
  • Robna marka: STANDARD
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, solid, AWG 24, 300m (kolut)

  • Cijena: 1.022,25 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0511
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, stranded, AWG 24, 300m (kolut)

  • Cijena: 1.098,14 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0520
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline S/FTP mrežni kabel Cat.5e, stranded, AWG 26, 300m (kolut)

  • Cijena: 1.506,09 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0321
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline S/FTP PIMF mrežni kabel Cat.6, stranded, AWG 26, 300m (kolut)

  • Cijena: 1.676,68 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0892
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline VALUE telefonski kabel 2×RJ-12, 2.0m, sivi

  • Cijena: 2,59 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 30.07.9071
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m sivi

  • Cijena: 2,85 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0500
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, sivi

  • Cijena: 3,47 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0501
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 2.0m, sivi

  • Cijena: 4,85 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0502
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 3.0m, sivi

  • Cijena: 6,26 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0503
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 5.0m, sivi

  • Cijena: 9,21 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0505
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 7.0m, sivi

  • Cijena: 12,26 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0507
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 10m, sivi

  • Cijena: 16,36 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0510
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 15m, sivi

  • Cijena: 23,58 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0515
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 20m, sivi

  • Cijena: 31,48 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0520
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 0.5m, sivi

  • Cijena: 4,18 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0900
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 1.0m, sivi

  • Cijena: 5,04 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0901
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 2.0m, sivi

  • Cijena: 6,89 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0902
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 3.0m, sivi

  • Cijena: 8,90 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0903
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 5.0m, sivi

  • Cijena: 12,96 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0905
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 7.0m, sivi

  • Cijena: 16,68 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0907
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 10m, sivi

  • Cijena: 22,54 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0910
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 0.5m, crveni

  • Cijena: 4,18 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1521
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 0.5m, žuti

  • Cijena: 4,18 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1522
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 0.5m, zeleni

  • Cijena: 4,18 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1523
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 0.5m, plavi

  • Cijena: 4,11 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1524
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 1.0m, crveni

  • Cijena: 5,17 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1531
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 1.0m, žuti

  • Cijena: 5,24 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1532
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 1.0m, zeleni

  • Cijena: 5,11 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1533
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 1.0m, plavi

  • Cijena: 5,09 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1534
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 2.0m, crveni

  • Cijena: 7,10 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1541
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 2.0m, žuti

  • Cijena: 7,29 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1542
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 2.0m, zeleni

  • Cijena: 7,29 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1543
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 2.0m, plavi

  • Cijena: 6,96 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1544
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 3.0m, crveni

  • Cijena: 8,83 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1551
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 3.0m, žuti

  • Cijena: 9,02 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1552
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 3.0m, zeleni

  • Cijena: 9,28 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1553
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 3.0m, plavi

  • Cijena: 8,95 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1554
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 5.0m, crveni

  • Cijena: 13,13 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1561
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 5.0m, plavi

  • Cijena: 12,59 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1564
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE S/FTP (PiMF) mrežni kabel oklopljeni Cat 6 (LSOH), 0.5m, sivi

  • Cijena: 6,52 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0700
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE S/FTP (PiMF) mrežni kabel oklopljeni Cat 6 (LSOH), 1.0m, sivi

  • Cijena: 7,92 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0701
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE S/FTP (PiMF) mrežni kabel oklopljeni Cat 6 (LSOH), 2.0m, sivi

  • Cijena: 11,44 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0702
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE S/FTP (PiMF) mrežni kabel oklopljeni Cat 6 (LSOH), 3.0m, sivi

  • Cijena: 14,25 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0703
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE S/FTP (PiMF) mrežni kabel oklopljeni Cat 6 (LSOH), 5.0m, sivi

  • Cijena: 19,89 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0705
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE S/FTP (PiMF) mrežni kabel oklopljeni Cat 6 (LSOH), 10m, sivi

  • Cijena: 35,80 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0710
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6a, 1.0m, sivi

  • Cijena: 8,29 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0871
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6a, 2.0m, sivi

  • Cijena: 12,59 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0872
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6a, 3.0m, sivi

  • Cijena: 17,24 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0873
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6a, 5.0m, sivi

  • Cijena: 23,86 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0875
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC, 9/125 singlemode, 0.5m, žuti

  • Cijena: 47,73 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8780
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC, 9/125 singlemode, 1.0m, žuti

  • Cijena: 45,74 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8781
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC, 9/125 singlemode, 2.0m, žuti

  • Cijena: 48,39 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8782
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC, 9/125 singlemode, 3.0m, žuti

  • Cijena: 49,72 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8783
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC, 9/125 singlemode, 5.0m, žuti

  • Cijena: 53,03 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8785
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC, 50/125 duplex MM, 1.0m

  • Cijena: 38,45 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.9751
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC, 50/125 duplex MM, 2.0m

  • Cijena: 37,13 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.9752
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC, 50/125 duplex MM, 3.0m

  • Cijena: 32,48 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.9753
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel, 50/125µm, LC/LC, OM4, ljubičasti, 1.0m

  • Cijena: 43,09 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8751
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel, 50/125µm, LC/LC, OM4, ljubičasti, 2.0m

  • Cijena: 50,38 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8752
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel, 50/125µm, LC/LC, OM4, ljubičasti, 5.0m

  • Cijena: 70,27 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8755
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel, 50/125µm MM, LC-LC, OM3, turquoise, 3.0m

  • Cijena: 33,81 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8703
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline telefonski kabel RJ-12 6P4C, 6.0m

  • Cijena: 15,51 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 11.04.1906
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline telefonski kabel RJ-12 6P4C, 15m

  • Cijena: 29,83 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 11.04.1915
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline telefonski kabel, 4-žični, 150m

  • Cijena: 241,95 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 11.04.2015
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP Crossover mrežni kabel Cat.5e, 3.0m, sivi

  • Cijena: 10,61 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0603
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5 m, crni

  • Cijena: 3,94 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0525
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, crni

  • Cijena: 5,30 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0535
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 2.0m, crni

  • Cijena: 7,32 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0545
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 3.0m, crni

  • Cijena: 10,34 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0555
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 5.0m, crni

  • Cijena: 14,25 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0565
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel (izvlačivi) Cat.5e, 2.0m

  • Cijena: 47,60 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0591
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, sivi

  • Cijena: 3,91 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0500
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, sivi

  • Cijena: 4,93 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0501
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 2.0m, sivi

  • Cijena: 7,42 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0502
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 3.0m, sivi

  • Cijena: 9,95 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0503
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 5.0m, sivi

  • Cijena: 15,46 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0505
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 7.0m, sivi

  • Cijena: 20,29 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0507
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 10m, sivi

  • Cijena: 28,17 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0510
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 10m, žuti

  • Cijena: 26,52 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0422
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 15m, crveni

  • Cijena: 27,18 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0431
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 15m, žuti

  • Cijena: 33,14 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0432
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 20m, crveni

  • Cijena: 38,78 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0441
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 20m, zeleni

  • Cijena: 35,46 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0443
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, crveni

  • Cijena: 3,84 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0521
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, žuti

  • Cijena: 4,00 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0522
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, zeleni

  • Cijena: 4,13 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0523
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, plavi

  • Cijena: 4,00 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0524
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, crveni

  • Cijena: 5,17 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0531
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, žuti

  • Cijena: 5,21 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0532
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, zeleni

  • Cijena: 5,12 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0533
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, plavi

  • Cijena: 5,10 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0534
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 2.0m, crveni

  • Cijena: 5,63 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0541
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 2.0m, žuti

  • Cijena: 5,63 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0542
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 2.0m, zeleni

  • Cijena: 7,42 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0543
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 2.0m, plavi

  • Cijena: 7,42 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0544
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina
Početak<12>Kraj
Stranica 1 od 2