• [?]

Lost d.o.o.

VELEPRODAJA INFORMATIČKE OPREME

Roline - PASIVNA MREŽNA OPREMA (150)

Roline telefonski kabel, 4-žični, 150m

  • Cijena: 103,37 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 11.04.2015
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Telefonski kabel 2×RJ12, 1.8m crni (bulk)

  • Cijena: 0,87 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 8931
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Telefonski kabel 2×RJ12, 1.5m, zeleni (bulk)

  • Cijena: 0,87 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 9360
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Telefonski kabel 2×RJ12, 1.5m, crveni (bulk)

  • Cijena: 0,87 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 9361
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Telefonski kabel 2×RJ12, 1.8m, sivi (bulk)

  • Cijena: 0,92 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 33441

Optički kabel 50/125µm, LC/LC duplex, OM3, turquoise, 1.0m

  • Cijena: 28,29 kn (VPC)
  • Šifra artikla: S1801
  • Robna marka: STANDARD
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Optički kabel 50/125µm, LC/LC duplex, OM3, turquoise, 2.0m

  • Cijena: 30,36 kn (VPC)
  • Šifra artikla: S1802
  • Robna marka: STANDARD
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Optički kabel 50/125µm, LC/LC duplex, OM3, turquoise, 3.0m

  • Cijena: 32,22 kn (VPC)
  • Šifra artikla: S1803
  • Robna marka: STANDARD
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, solid, AWG 24, 300m (kolut)

  • Cijena: 902,14 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0995
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, stranded, AWG 24, 100m (kolut)

  • Cijena: 426,84 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0518
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, solid, AWG 24, 100m (kolut)

  • Cijena: 384,66 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0512
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, solid, AWG 24, 300m (kolut)

  • Cijena: 683,88 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0596
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

UTP mrežni kabel Cat.6, solid, 300m, bež

  • Cijena: 898,07 kn (VPC)
  • Šifra artikla: S1790
  • Robna marka: STANDARD
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline UTP mrežni kabel Cat.6/Class E, solid, AWG 23, 300m (kolut)

  • Cijena: 1.235,10 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0991
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, stranded, AWG 24, 300m (kolut)

  • Cijena: 1.215,64 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0520
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline S/FTP mrežni kabel Cat.5e, stranded, AWG 26, 300m (kolut)

  • Cijena: 1.516,56 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0321
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline VALUE telefonski kabel 2×RJ-12, 2.0m, sivi

  • Cijena: 2,69 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 30.07.9071
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m sivi

  • Cijena: 2,97 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0500
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, sivi

  • Cijena: 3,61 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0501
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 2.0m, sivi

  • Cijena: 5,05 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0502
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 3.0m, sivi

  • Cijena: 6,70 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0503
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 5.0m, sivi

  • Cijena: 9,87 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0505
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 7.0m, sivi

  • Cijena: 13,14 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0507
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 10m, sivi

  • Cijena: 17,03 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0510
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 15m, sivi

  • Cijena: 24,54 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0515
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.5e, 20m, sivi

  • Cijena: 32,77 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0520
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 0.5m, sivi

  • Cijena: 4,35 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0900
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 1.0m, sivi

  • Cijena: 5,25 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0901
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 2.0m, sivi

  • Cijena: 7,17 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0902
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 3.0m, sivi

  • Cijena: 9,26 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0903
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 5.0m, sivi

  • Cijena: 13,49 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0905
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 7.0m, sivi

  • Cijena: 18,07 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0907
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 10m, sivi

  • Cijena: 23,46 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0910
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 0.5m, crveni

  • Cijena: 4,35 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1521
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 0.5m, žuti

  • Cijena: 4,35 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1522
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 0.5m, zeleni

  • Cijena: 4,01 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1523
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 0.5m, plavi

  • Cijena: 4,00 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1524
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 1.0m, crveni

  • Cijena: 5,17 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1531
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 1.0m, žuti

  • Cijena: 5,12 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1532
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 1.0m, zeleni

  • Cijena: 5,09 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1533
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 1.0m, plavi

  • Cijena: 5,10 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1534
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 2.0m, crveni

  • Cijena: 7,31 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1541
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 2.0m, žuti

  • Cijena: 7,50 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1542
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 2.0m, zeleni

  • Cijena: 7,00 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1543
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 2.0m, bijeli

  • Cijena: 7,38 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1546
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 2.0m, plavi

  • Cijena: 7,25 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1544
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 3.0m, crveni

  • Cijena: 9,66 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1551
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 3.0m, žuti

  • Cijena: 8,86 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1552
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 3.0m, zeleni

  • Cijena: 8,87 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1553
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 3.0m, bijeli

  • Cijena: 9,66 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1556
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 3.0m, plavi

  • Cijena: 8,95 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1554
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 5.0m, crveni

  • Cijena: 13,66 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1561
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 5.0m, bijeli

  • Cijena: 13,80 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1566
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 5.0m, plavi

  • Cijena: 13,11 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1564
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 10m, crveni (24AWG)

  • Cijena: 22,88 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1581
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 10m, žuti (24AWG)

  • Cijena: 23,70 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1582
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 10m, zeleni (24AWG)

  • Cijena: 22,75 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1583
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 10m, plavi (24AWG)

  • Cijena: 22,58 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.1584
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE S/FTP (PiMF) mrežni kabel oklopljeni Cat.6 (LSOH), 0.5m, sivi

  • Cijena: 6,79 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0700
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE S/FTP (PiMF) mrežni kabel oklopljeni Cat.6 (LSOH), 1.0m, sivi

  • Cijena: 8,24 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0701
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE S/FTP (PiMF) mrežni kabel oklopljeni Cat.6 (LSOH), 2.0m, sivi

  • Cijena: 11,91 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0702
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE S/FTP (PiMF) mrežni kabel oklopljeni Cat.6 (LSOH), 3.0m, sivi

  • Cijena: 14,93 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0703
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE S/FTP (PiMF) mrežni kabel oklopljeni Cat.6 (LSOH), 5.0m, sivi

  • Cijena: 21,94 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0705
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE S/FTP (PiMF) mrežni kabel oklopljeni Cat 6 (LSOH), 10m, sivi

  • Cijena: 39,24 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0710
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6a, 1.0m, sivi

  • Cijena: 8,63 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0871
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6a, 2.0m, sivi

  • Cijena: 13,11 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0872
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6a, 3.0m, sivi

  • Cijena: 10,00 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0873
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6a, 5.0m, sivi

  • Cijena: 24,84 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0875
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel, 50/125µm MM, LC-LC, OM3, turquoise, 5.0m

  • Cijena: 44,02 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8705
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel, 50/125µm, LC/LC, OM4, ljubičasti, 1.0m

  • Cijena: 34,53 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8751
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel, 50/125µm, LC/LC, OM4, ljubičasti, 2.0m

  • Cijena: 40,29 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8752
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel, 50/125µm, LC/LC, OM4, ljubičasti, 5.0m

  • Cijena: 57,30 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8755
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, MM, turquoise, 1.0m

  • Cijena: 29,56 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8711
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, MM, turquoise, 2.0m

  • Cijena: 33,76 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8712
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, MM, turquoise, 3.0m

  • Cijena: 37,40 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8713
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički kabel 62.5/125µm, LC/SC, OM1, MM, narančasti, 1.0m

  • Cijena: 5,51 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.9351
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE S/FTP PIMF mrežni kabel Cat.6/Class E, solid, AWG 23, 300m (kolut)

  • Cijena: 1.317,90 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0892
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE FTP mrežni kabel Cat.5e, solid, AWG 24, 300m (kolut)

  • Cijena: 892,32 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.0196
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline telefonski kabel RJ-12 6P4C, 6.0m

  • Cijena: 17,94 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 11.04.1906
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline telefonski kabel RJ-12 6P4C, 15m

  • Cijena: 34,02 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 11.04.1915
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP Crossover mrežni kabel Cat.5e, 3.0m, sivi

  • Cijena: 11,04 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0603
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, crni

  • Cijena: 4,62 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0525
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, crni

  • Cijena: 5,52 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0535
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 2.0m, crni

  • Cijena: 7,62 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0545
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 3.0m, crni

  • Cijena: 10,63 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0555
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 5.0m, crni

  • Cijena: 14,94 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0565
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel (izvlačivi) Cat.5e, 2.0m

  • Cijena: 47,96 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0591
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, sivi

  • Cijena: 4,53 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0500
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, sivi

  • Cijena: 5,59 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0501
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 2.0m, sivi

  • Cijena: 8,28 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0502
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 3.0m, sivi

  • Cijena: 11,26 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0503
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 5.0m, sivi

  • Cijena: 16,09 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0505
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 7.0m, sivi

  • Cijena: 21,94 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0507
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 10m, sivi

  • Cijena: 31,05 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0510
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 10m, žuti

  • Cijena: 27,60 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0422
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, crveni

  • Cijena: 4,51 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0521
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, žuti

  • Cijena: 4,35 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0522
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, zeleni

  • Cijena: 4,29 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0523
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, plavi

  • Cijena: 4,57 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0524
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, crveni

  • Cijena: 5,80 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.0531
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina
Početak<12>Kraj
Stranica 1 od 2